Załóż konto

Usuń tę notatkę
Aktualnie trwa rekrutacja na Testowego Mistrza Gry!
Dowiedz się więcej.

Usuń tę notatkę
Aktualnie trwa rekrutacja na Moderatora Forum!
Dowiedz się więcej.

Ankieta: Co dodajemy na serwer?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Podstawowe fryzury z bonusami (np. 5% na potwory/doświadczenie itp.)
10.95%
15 10.95%
Podstawowego "dzika" z bonusem na doświadczenie/potwory/wartość
13.87%
19 13.87%
Tarczę Tytanów (na poz. 90 - odp. na klasy 10%)
13.14%
18 13.14%
Set biżuterii na 90 poziom
12.41%
17 12.41%
Misje? Jakie (pisać w postach)
10.95%
15 10.95%
Zwój boga smoków - 10% więcej na ulepszenie
9.49%
13 9.49%
Azrael
23.36%
32 23.36%
Coś innego? Napisz w poście!
2.92%
4 2.92%
Nic z wymienionych rzeczy!
2.19%
3 2.19%
Mam lepszy pomysł...
0.73%
1 0.73%
Razem 137 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje odnośnie aktualizacji

Proszę o głosowanie co z wymienionych rzeczy w ankiecie chcielibyście, aby zostało dodane na serwer.
Oczekuje także uzasadnienia od niezależnego wyboru.
Odpowiedz

Azrael - ponieważ ciągle powtażamy te same schematy i bicie berana/czerwonego smoka, jak dla mnie stało się monotonne i nudne, a przydałaby się jakaś nowość odnoścnie dunegonów na serwerze.
Tarcza Tytanów - bardzo fajna opcja na wojny, aby były wyrównane, żeby nie było ze zakładamy tylko na najbardziej "skutczenych" graczy, a na wszystkich, co według mnie będzie bardzo fajną opcją.
Podstawowy dzik - nowi gracze, będa mogli od razu mieć lepszy start by szybciej dogonić "starszych" graczy, a na starcie raczje zbieramy rzeczy aniżeli je sprzedajemy i zęśc nowych graczy nie może sobie pozwolić na 2x pd - spoko opcja.
Podstawowe fryzury - czyli takie jakie mamy z szkatułek fryzur, tylko fajnie gdyby były dodania (wzmocnienia) + zmianki lub wymiana dodań na zmianki fryzur, by utrudnić zdobycie najlepszych bonów. Drop mógłby być z bossów od ripera w góre lub tylko z bossów wymagających PT + Czerwony smok.
Misje - po zrobieniu misji do 30lv i wbiciu 75 zaczyna się robienie eq i ew. wbijanie lv, ale potem już tylko pvp więc można urozmaicić rozgrywkę dla wszystkich graczy dodając misje na różne poziomy z różnymi wymaganiami, najlepiej kilka naprawdę wymagających z globala, kilka łatwych a reszta oryginalne lub takie które nigdy nie były na globalu a były już na kilku serwerach. Gdzieś miałem swoje oryginalne misje robione kiedyś dla jakiegoś serwera, jeżeli uda mi się je znaleźć dodam czym prędzej, a jak nie to użyje swojej inwencji twórczej.
Odpowiedz

fryzury np odpadają .../dzik to samo tarcza spoko pod wojny azrael tez spoko
Odpowiedz

Dodajcie Pdka na max tydzień do IS-a , który wchodzi do rogu to raz . Dzik też się przyda ,a o fryzurkach nie wspomne bo wzrośnie dmg klas które sprawdzają się słabiej w pve i nie trzeba będzie wiele wtedy pomagać w rozwoju. Misji pare dodajcie miedzy levelami , bo robić samego biologa troche jednak nudno ... może jakies polowania na moby co 5 leveli ? urozmaiciło by to troche gre , bo czekać po 10 leveli na biologa od 70 levela w góre jednak troche się dłuży . Wszystko co napisałem w granicach rozsądku oczywiście .  Może by nadal rozbudowywać system kraftingu itemów ?
Odpowiedz

ja napewno bede na nie jesli beda chcieli wprowadzic 105 lvl a dlatego ze nie bedzie poty abs magia a postacie magiczne beda mialy po 6 x P a narazie jestem za wszystkimi u gory na tak bo bony typu 3-5% nie sa duze a gracze którzy pracują nad postacią testują ją po pare h dziennie ile zmienia glupie 500 hp czy 2-5 % to troche da. ale lvl 105 bronie 105 odpadaja ewentualnie te zbrojki co dawaja max pz ale znerfic je do 5% max pz na +9 i 99 lvl jakby dalo rade
Odpowiedz

WSZYSTKO JESTEM ZA COS NOWEGO W KONCU....
Odpowiedz

Zwoje powrotu dodajcie albo zapisywanie pozycji
Odpowiedz

1. Zwój powrotu
2. Szybka zmiana CH
3. Powrót na dungeony
4.  R E K L A M E zróbcie bo nie ma nawego kogo bić w m1 xD
Odpowiedz

*Jak juz dodawac Tytanke to moze jeszcze bron/zbr 90+ przeciez one takie ladne sa Smile
[Obrazek: original.gif]
Odpowiedz

Może dodatkowe misje na badania u Seona?
Klejnoty zawiści z berana, czaszki Azraela itp.

(02-22-2019, 21:28)Scyni napisał(a): *Jak juz dodawac Tytanke to moze jeszcze bron/zbr 90+ przeciez one takie ladne sa Smile

+1

(02-19-2019, 15:21)Lindow napisał(a): Azrael - ponieważ ciągle powtażamy te same schematy i bicie berana/czerwonego smoka, jak dla mnie stało się monotonne i nudne, a przydałaby się jakaś nowość odnoścnie dunegonów na serwerze.
Tarcza Tytanów - bardzo fajna opcja na wojny, aby były wyrównane, żeby nie było ze zakładamy tylko na najbardziej "skutczenych" graczy, a na wszystkich, co według mnie będzie bardzo fajną opcją.
Podstawowy dzik - nowi gracze, będa mogli od razu mieć lepszy start by szybciej dogonić "starszych" graczy, a na starcie raczje zbieramy rzeczy aniżeli je sprzedajemy i zęśc nowych graczy nie może sobie pozwolić na 2x pd - spoko opcja.
Podstawowe fryzury - czyli takie jakie mamy z szkatułek fryzur, tylko fajnie gdyby były dodania (wzmocnienia) + zmianki lub wymiana dodań na zmianki fryzur, by utrudnić zdobycie najlepszych bonów. Drop mógłby być z bossów od ripera w góre lub tylko z bossów wymagających PT + Czerwony smok.
Misje - po zrobieniu misji do 30lv i wbiciu 75 zaczyna się robienie eq i ew. wbijanie lv, ale potem już tylko pvp więc można urozmaicić rozgrywkę dla wszystkich graczy dodając misje na różne poziomy z różnymi wymaganiami, najlepiej kilka naprawdę wymagających z globala, kilka łatwych a reszta oryginalne lub takie które nigdy nie były na globalu a były już na kilku serwerach. Gdzieś miałem swoje oryginalne misje robione kiedyś dla jakiegoś serwera, jeżeli uda mi się je znaleźć dodam czym prędzej, a jak nie to użyje swojej inwencji twórczej.

Misje:
Z tego co się dowiedziałem na becie były jakieś polowania co 10 lv może by to przywrócić?
[Obrazek: Z5EFwqX.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2019 for Lothia.pl.
Menu