Załóż konto

Usuń tę notatkę
Aktualnie trwa rekrutacja na Testowego Mistrza Gry!
Dowiedz się więcej.

Usuń tę notatkę
Aktualnie trwa rekrutacja na Moderatora Forum!
Dowiedz się więcej.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje odnośnie serwera Lothia.pl

Drodzy Gracze,

Oddałem Wam zdanie odnośnie dalszej przyszłości serwera Lothia.pl.
Wedle głosowania, które odbyło się na fanpage serwera...
Wybraliście opcje, aby zamknąć Lothie i zrestartować ją od podstaw, lepiej rozwiniętą.
Gdyby zależało mi tylko na pieniądzach za serwer zapewne bym tak zrobił, ale przemyślałem to, że wielu z Was osiągnęło już sporo na serwerze, mnóstwo przegranych godzin, zarwanych nocek, wydanych pieniędzy i teraz miałbym Wam to odebrać. Nonsens.
Podjąłem decyzję, że Lothia.pl zostanie i będzie stała tak jak stoi - oczywiście cały czas będziemy się nim opiekować i traktować jako nasze pierworodne dziecko.
Na dniach ruszają pracę nad Lothią S2, która będzie rozwinięta na takim poziomie, że wchodząc na serwer nie będziecie chcieli z niego wyjść.
Dopniemy wszystko na ostatni guzik, przemyślimy każdą możliwą opcje, abyście wy drodzy gracze byli z nas zadowoleni i wierzyli w nas, że damy radę.
Na dzień dzisiejszy nie jestem jeszcze w stanie zdradzić Wam szczegółowych informacji odnośnie serwera drugiego, ale na pewno on powstanie.
Zapinamy pasa, aby jeszcze przed wakacjami Lothia.pl S2 ujrzała światło dzienne. Czy damy radę temu podołać?
Trzymajcie kciuki!
Działamy tylko dla Was! Smile
Odpowiedz

Świetnie, podoba mi się cała inicjatywa, że nie zamykacie pierwszego serwera. Czekam z niecierpliwością na beta testy i więcej informacji.
Odpowiedz

S1 padnie przez brak graczy.
wkoncu wróci metin czekam na s2
Odpowiedz

(04-22-2019, 15:20)kamilex122 napisał(a): S1 padnie przez brak graczy.

A co Ty taki jasnowidz?
Gdyby S1 miał paść już bym mu w tym pomógł.
Odpowiedz

(04-22-2019, 15:49)Scofield napisał(a):

A co Ty taki jasnowidz?

Popatrz inaczej, który serwer miał sporą ilość graczy na S1 później zrobili S2, gdzie wiekszość graczy pójdzie? na S2, czemu? Nowszy,lepszy.
Przykład WoM2 miał taką sytuację Smile
Odpowiedz

(04-22-2019, 15:52)kamilex122 napisał(a):

A co Ty taki jasnowidz?

Popatrz inaczej, który serwer miał sporą ilość graczy na S1 później zrobili S2, gdzie wiekszość graczy pójdzie? na S2, czemu? Nowszy,lepszy.

Rozumiem - znam schemat takiego działania.
Mogę Cię jednak zapewnić, że S1 będzie stała tak długo jak to tylko możliwe - nawet z pustymi miastami. Obiecałem jego stabilność i słowa dotrzymam.
Odpowiedz

(04-22-2019, 16:36)Scofield napisał(a):
(04-22-2019, 15:52)kamilex122 napisał(a):

A co Ty taki jasnowidz?

Rozumiem - znam schemat takiego działania.
Mogę Cię jednak zapewnić, że S1 będzie stała tak długo jak to tylko możliwe - nawet z pustymi miastami. Obiecałem jego stabilność i słowa dotrzymam.

Ciesze się, nie miałęm na celu urazić tutaj kogokolwiek tylko chodziło mi jak to działa w Metinie Smile
oczywiście zagram na s2
Odpowiedz

Notor Robimy bodego czy WP?
[Obrazek: Z5EFwqX.jpg]
Odpowiedz

Jeśli S1 zostanie juz teraz całkowicie porzucone przed aministracje , to nie ma sensu dalej wbijac po 0.1 % w grocie Big Grin mase rzeczy bym jeszcze popoprawiał ,a szczególnie tego irytujacego pdka na 3 dni Big Grin klikniesz przez przypadek i 50 % jestes w plecy , Na s1 zostaly juz moze z 2-3 osoby ktore zbijaja nie wiedziec po co te bossy , jak i tak nie warto tego dalej pchac , bo i po co ... mimo wszysto gdyby cos tu sie jeszcze dzialo to gral bym nadal . mam nadzieje , ze dwojka tak szybko nie opustoszeje
Odpowiedz

(04-22-2019, 14:06)Scofield napisał(a):
Drodzy Gracze,

Oddałem Wam zdanie odnośnie dalszej przyszłości serwera Lothia.pl.
Wedle głosowania, które odbyło się na fanpage serwera...
Wybraliście opcje, aby zamknąć Lothie i zrestartować ją od podstaw, lepiej rozwiniętą.
Gdyby zależało mi tylko na pieniądzach za serwer zapewne bym tak zrobił, ale przemyślałem to, że wielu z Was osiągnęło już sporo na serwerze, mnóstwo przegranych godzin, zarwanych nocek, wydanych pieniędzy i teraz miałbym Wam to odebrać. Nonsens.
Podjąłem decyzję, że Lothia.pl zostanie i będzie stała tak jak stoi - oczywiście cały czas będziemy się nim opiekować i traktować jako nasze pierworodne dziecko.
Na dniach ruszają pracę nad Lothią S2, która będzie rozwinięta na takim poziomie, że wchodząc na serwer nie będziecie chcieli z niego wyjść.
Dopniemy wszystko na ostatni guzik, przemyślimy każdą możliwą opcje, abyście wy drodzy gracze byli z nas zadowoleni i wierzyli w nas, że damy radę.
Na dzień dzisiejszy nie jestem jeszcze w stanie zdradzić Wam szczegółowych informacji odnośnie serwera drugiego, ale na pewno on powstanie.
Zapinamy pasa, aby jeszcze przed wakacjami Lothia.pl S2 ujrzała światło dzienne. Czy damy radę temu podołać?
Trzymajcie kciuki!
Działamy tylko dla Was! Smile
Szybciej :*
[Obrazek: original.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2019 for Lothia.pl.
Menu